Dzień pełen wzruszeń i emocji!

Dzisiaj uczniowie z naszej szkoły wyruszyli na Konkurs Kaligraficzny o Pióro Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz, Gminny Konkurs Recytatorski”100 lat Niepodległej Polski”.Klasy młodsze oraz IV-VIII na przedstawienie 'Mała Syrenka” i ” W 80 Dni dookoła świata” do MOK w Olkuszu.

W Konkursie Kaligraficznym naszą szkołe reprezentowała uczennica klasy II Maja Wardęga. Z trudnym zadaniem, jakim jest pisanie piórem ze stalówką,poradziła sobie wspaniale. Swoja obecnością zaszczyciła Pani Dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu Paulina Polak, która w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz Romana Piaśnika życzyła powodzenia.W trakcie wręczania laureatom dyplomów przekazała nagrody w postaci wiecznego pióra, natomiast w Konkursie Recytatorskim uczennica klasy I Oliwia Miś i uczeń klasy II Paweł Kania również pięknie zaprezentowali swoje wiersze o Naszej Ojczyźnie. Gratulujemy podjętych wyzwań,a opiekunom dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie uczniów do konkursów, pomoc i wsparcie.