„Czy w Twoim sercu Bóg znajdzie mieszkanie? ” Wigilia w naszej szkole!

Tradycją naszej szkoły stało się przygotowywanie dla całej społeczności wieczerzy wigilijnej. Jest ono zawsze doskonałą okazją do wspólnego śpiewania kolęd oraz złożenia życzeń świąteczno-noworocznych.Panie dyrektor mgr Ewa Karłowicz przywitała wszystkich zgromadzonych gości
Uczniowie klas IV-VIII przygotowani przez Panią mgr Reginą Burdziakowską – Maj, Panią mgr Dorotę Czerwińską, Panią Ewę Ossowską – Knapczyk oraz panią mgr Agnieszkę Wardęgę zaprezentowali wzruszający program artystyczny wprowadzający w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy I i II pięknie zaśpiewały pastorałki i kolędy, a taniec w ich wykonaniu poruszył wszystkich.Na zakończenie uroczystości Ksiądz Wiesław Gibas wypowiedział fragment z pisma świętego, wspólnie z Panią Dyrektor symbolicznie połamali sie opłatkiem i złożyli wszystkim świąteczne życzenia.