Dzień babci i Dziadka w naszej szkole!

7 lutego  2019 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas 0-VIII. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie.

Część artystyczną przygotowały p.Joanna Kralewska – Ziarnik, pani Iwona Kurkowska, pani Beata Madejska, Pani Marta Skalniak oraz wychowawcy klas IV-VIII Dzieci z klas młodszych zaśpiewały piosenki, powiedziały wierszyki, zatańczyły taniec pingwinków oraz taniec „Barbie girl”, który wszystkich zachwycił.Uczniowie z klas starszych zaprezentowali skecze o babci  i dziadku oraz wspólny taniec.

Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat oraz wręczeniem laurek i drobnych upominków wykonanych przez wnuczęta. Następnie głos zabrała pani dyrektor Ewa Karłowicz, która złożyła wszystkim zgromadzonym gościom życzenia. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.