Święto Szkoły!

6 czerwca 2019 roku  przy pięknej, słonecznej pogodzie w naszej szkole, w ramach Święta Szkoły  odbył się Piknik rodzinny , połączony z Konkursem Profilaktycznym, Dniem Mamy i Taty. .Dzieci z rodzicami uczestniczyli w wielu przygotowanych na ten dzień atrakcjach. Imprezę rozpoczęło  odśpiewanie pieśni szkoły. Pani dyrektor Ewa Karłowicz przywitała  rodziców   i wszystkich  gości. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali  piosenki oraz tańce o tematyce rodzinnej, a  uczennice ;  Milena Gut z klasy V i Marysia Stachurska z klasy VI  zachwyciły zgromadzonych swoim wzruszającym wykonaniem piosenek.  Następnie wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę pt.:”Orkiestry dęte”.  W trakcie pikniku odbyły się  zwinnościowo – sprawnościowe konkurrencje, w których bardzo chętnie uczestniczyły dzieci ze swoimi rodzicami .Były wyścigi: w płetwach, nalej, przynieś wodę, bieg slalomem  rodzic z dzieckiem. Mnóstwo radości sprawiło dzieciom puszczanie  baniek mydlanych dzięki Panu Mariuszowi z Filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Olkuszu. Uśmiech na twarzach i dzieci i dorosłych świadczy o tym, że impreza była udana. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak  rodzinnie spędzonego czasu: Radzie Rodziców za słodki poczęstunek, Strażakom za wspaniały namiot,nauczycielom za przygotowanie części artystycznej oraz rodzinnych konkurencji sprawnościowych, Pani dyrektor za zaangażowanie i wsparcie.