Mikołajkowe Spotkanie!

“6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!”

Tradycją już się stało, że 6 grudnia naszą szkołę odwiedza sam Święty Mikołaj! W tym roku również ten długo wyczekiwany gość, przybył do nas i sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu.
Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. Na Mikołaja czekały występy dzieci, piosenki , tańce oraz przygotowane specjalniedla gościa rysunki. Miłą niespodzianką okazał się układ choreograficzny przygotowany i prowadzony przez zaproszoną na tę okazję Panią Katarzynę Falkowską – instruktorkę fitness, do zabawy dołączył sam Św. Mikołaj. W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji, nauczycielach . Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą, jaka przyświeca obdarowywaniu się prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.
Na zakończenie Pani Dyrektor Ewa Karłowicz złożyła życzenia Mikołajowi w dniu jego imienin, serdecznie podziękowała za przybycie do naszej szkoły oraz rozdane prezenty i, w imieniu uczniów, wyraziła nadzieję że za 365 dni znów nas odwiedzi.~Dziękujemy Radzie Rodziców

.