Zabawa Karnawałowa 2021!

 

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie klas 0-III naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek – 11 lutego.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Każda klasa wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami.
W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, kotki, motyle, biedronki .
Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Oczywiście nie zabrakło poczęstunku , przygotowanego przez Radę Rodziców.
Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-H-Sienkiewicza-w-Gorenicach-202535026818739