,,Dzień Dziecka na sportowo – zabawnie i kolorowo”.

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił zabawach sportowych.

Dzień Dziecka  rozpoczął się od wspólnego apelu, podczas którego Pani dyrektor Ewa Karłowicz pogratulowała dzieciom, które brały udział w konkursach szkolnych, gminnych, językowych w trakcie zdalnego nauczania. Wręczyła dyplomy i nagrody. Były brawa oraz gratulacje dla  opiekunów konkursów.

Emocjonującym wydarzeniem były mecze  w siatkówkę: nauczyciele –uczniowie klasy VII i VIII. Najmłodsze dzieci wspaniale i sportowo dopingowały starszym kolegom, koleżankom i nauczycielom. Uczniowie z klasy VIII pokonali w zaciętym meczu reprezentacje nauczycieli z wynikiem 30:28.

 

W dalszej części szkolnej imprezy uczniowie z poszczególnych klas mieli możliwość zaprezentowania się w  wielu konkurencjach plastyczno– sportowych m.in.: chodzenie na szczudłach, żonglerka piłką , skoki na skakance, ”Ubierz-rozbierz”, wiązanie sznurowadeł, malowanie na strechu, zabawa z chustą animacyjną, biegi w worku.

Na zakończenie imprezy wszystkim milusińskim wręczono słodkie upominki, które przygotowała Rada Rodziców.Dziękujemy.

Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.

Zapraszamy do naszej Galerii.