WIGILIA W NASZEJ SZKOLE!

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, na który czekamy z niecierpliwością przez cały rok. Przygotowania, spotkania z rodziną, dzielenie się opłatkiem, życzenia, kolędy i ten najbardziej magiczny dzień w roku Wigilia.
Tuż przed Świętami uczniowie naszej szkoły spotkali ze swoimi wychowawcami, nauczycielami na klasowej Wigilii. Życząc sobie zdrowych i spokojnych Świąt dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy.
Cała szkoła rozbrzmiewała ciepłem dziecięcych śpiewów i recytowanych tekstów, przepełnionych serdecznością i życzliwością. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzbogacona została śpiewem kolęd, które są nieodłącznym elementem świętowania. Dzięki tym akcentom wszyscy poczuli już klimat nadchodzących, najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.