ZABAWA KARNAWAŁOWA W NASZEJ SZKOLE!

16 lutego 2022 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Wzięły w niej udział dzieci z kl.1-4 .Nasz hol wyglądał inaczej niż zwykle, zamienił się w salę balową. Udekorowany kolorowymi serpentynami, balonami, bibułami zachęcał do zabawy. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach. W szkole zaroiło się od spidermanów, batmanów, rycerzy, policjantów, piłkarzy. Były wróżki, księżniczki i inne postacie z bajek. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości. Skoczne tańce sprawiły wiele radości uczestnikom balu, który swoją obecnością zaszczyciła pani dyrektor Ewa Karłowicz. W czasie krótkich przerw na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz oraz z niecierpliwością oczekiwana pizza. Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowany poczęstunek.