Pierwszy Dzień Wiosny w Naszej Szkole

 

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie naszej szkoły czekali na ten dzień z niecierpliwością .W tradycji naszej szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny, atrakcyjny sposób.

Tego dnia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wykonali kukły oraz gaiki poszli pożegnać zimę „Marzannę” podczas spaceru, gdzie przy wtórze wierszy i piosenek została spalona. Następnie wszystkie klasy zostały zaproszone do sali gimnastycznej na rozgrywki sportowe. Uczennice z Samorządu Uczniowskiego  dla najmłodszych przygotowały wiosenne zagadki, ciekawe quizy. Wspaniałym integracyjnym pomysłem okazał się wspólny taniec ”Belgijki”, który wykonali wszyscy uczniowie. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń, wszyscy ochoczo uczestniczyli w projekcjach filmów,

Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, sprawił ogromną frajdę nie tylko uczniom, ale również nauczycielom.