Dzień Dziecka w naszej szkole!

 

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej, wesołej i słodkiej  atmosferze. Już od drugiej lekcji uczniowie oglądali filmy i bajki.

W tym dniu również odbył się kiermasz wypieków zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Za symboliczną  kwotę, można było kupić przeróżne ciasta i babeczki. Wypieki sprzedawane były na przerwach, a wybierać było w czym. Akcja odniosła ogromny sukces, nauczyciele, pracownicy i uczniowie z chęcią kupowali słodkości. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na cele własne. Rodzice aktywnie zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu. Kolejnym dynamicznej elementem dzisiejszych obchodów było wspólne wykonanie kilku tańców , w którym wzięli udział wszyscy uczniowie z naszej szkoły jak również dołączyła pani dyrektor wraz z  nauczycielami. Na zakończenie uroczystości uczniowie z nauczycielami rozegrali wspólny mecz piłki siatkowej.

Rodzice i wychowawcy zatroszczyli się o niespodzianki – upominki i słodkości .

dla dzieci .Nie zabrakło także życzeń od pani dyrektor Ewy Karłowicz.

To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.