Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole!

Dnia 24 stycznia  2023 r. o godzinie 14.00 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku Pan Mariusz Majta  przywitał babcie i dziadków, którzy licznie przybyli na zaproszenie swoich wnucząt i w imieniu pani dyrektor oraz grona pedagogicznego złożył życzenia z okazji ich święta.  Kolorowo i odświętnie ubrane dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas I-III pod kierunkiem swoich wychowawczyń  zaprezentowali program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki oraz układy taneczne. Na zakończenie uczniowie swoim  kochanym Babciom i wręczyli prezenty. Następnie goście udali się na słodki poczęstunek. Rada Rodziców  zatroszczyła się o wspaniałe, pyszne ciasta, to było bardzo udane popołudnie, które chętnie powtórzymy za rok.