DZIEŃ KOBIET 2023 W NASZEJ SZKOLE!

W środowe przedpołudnie w naszej szkole odbył się Dzień Kobiet w nietypowej formie. Naszą szkołę odwiedziły uczennice wraz z opiekunami z Zespołu Szkól nr 4 w Olkuszu . Pani Anna Kwiecińska przedstawiła bogatą ofertę szkoły w ramach doradztwa zawodowego w klasie 8. Dodatkowo Pani Monika Kaliwoda przeprowadziła dla uczennic klasy 6 i 8, prelekcję na temat pielęgnacji twarzy, a uczennice ZS nr 4 zaprezentowały techniki makijażu. Wyjątkowy prezent, otrzymały dziewczyny z klasy 6 i 8, którym jest darmowy zabieg pielęgnacyjny w salonie Pani Moniki – wielkie podziękowania. Jedną z uczennic całej akcji, była nasza absolwentka Zosia Noga, która przyczyniła się do umilenia 8 marca.
Ten dzień był okazją, aby kolorowo, wesoło i z ciekawym pomysłem pomalować twarz. Dzieci wybierały wzory pomysłów malowania twarzy, a uczennice malowały buzie naszych uczniów z kl. 0-8, były również wplatane, kolorowe warkoczyki.
Nie zabrakło w tym dniu słodkich upominków i prezentów. Chłopcy spisali się na medal.
Serdecznie Wszystkim dziękujemy.