Zajęcia Dodatkowe 2021/2022

WYKAZ ZAJĘĆ ROZWIJAJĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Rodzaj zajęć Adresaci Prowadzący zajęcia Dzień/Godzina
Koło języka angielskiego Kl. IV-V Dorota Czerwińska środa-14.20-15.05
Koło języka angielskiego Kl.VII-VIII Dorota Czerwińska poniedziałek -14.20-15.05
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze -język angielski kl.IV-V Dorota Czerwińska wtorek-14.20-15.05
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - języka angielski Kl.VII-VIII Dorota Czerwińska czwartek -14.20-15.05
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język polski Kl. IV-V Mariusz Majta wtorek -13.30-14.15
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język polski Kl.VII-VIII Mariusz Majta piątek 14.15-15.05
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze-matematyka Kl. IV-V
Kl. VII-VIII
Ewa Ossowska-Knapczyk poniedziałek-8.00-8.45
wtorek- 14.20-15.05
koło matematyczne Kl. IV-V
Kl. VII-VIII
Ewa Ossowska-Knapczyk piątek -13.30-14.15
środa - 14.20-15.05
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - przyroda Kl. IV-V Anna Piątek środa 14.20-15.05
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne i trening umiejętności społecznych Kl. VIII Anna Szewczyk sobota- 9.00-13.30( 2 razy w miesiącu)
SKS dla kl.IV-V Kl.V,V Agnieszka Wardęga poniedziałek- 7.10
SKS Kl. VII-VIII Agnieszka Wardęga czwartek-13.25
Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne Kl. II,III Jadwiga Karpińska. Kl.II- III piątek - 8.50-9.35
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - matematyka Kl. II, III Marta Skalniak Kl.II-III - poniedziałek -8.00-8.45
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - język polski KL.I-III Iwona Kurkowska środa-14.20-15.05
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Kl. IV-V Justyna Kulig wtorek -8.00-8.45
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Kl.VII Justyna Kulig środa - 14.20-15.05
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Kl. VIII Justyna Kulig środa-13.30-14.15
Logopedia kl.I-III Justyna Kulig wtorek- 8.50-9.35
Logopedia kl.IV-VIII Justyna Kulig środa-15.10-15.55
Logopedia oddział przedszkolny Justyna Kulig wtorek-9.50-10.35
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - chemia Kl.VII-VIII Bernarda Gleń środa -13.30-14.15
Programowanie Kl. I-III KreaTech- Centrum Kreatywnej Technologii Kraków poniedziałek-13.25-14.10,14.20-15.05,
Programowanie kl. VII-VIII KreaTech- Centrum Kreatywnej Technologii Kraków poniedziałek-15.10-15.55,16.00-16.45
Programowanie kl.IV-V KreaTech- Centrum Kreatywnej Technologii Kraków piątek -13.25-14.10,14.20-15.05,